Hej kolęda, kolęda

Wspólne kolędowanie i świąteczny taniec wprowadził nas w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 21.12.2023 braliśmy udział w uroczystości z okazji zbliżających się świat i Nowego Roku. Program przygotowała pani Joanna Mokrzycka, Pani Agnieszka Kozera wraz z klasą 2 oraz pan Marcin Kowalik wraz z uczniami z klas 4 – 7. Szczególnie duże wrażenie zrobiły na nas występy uczniów grających na instrumentach. Byli to: Milena Karolczyk i Beniamin Olszowski – cymbałki, Oliwia Kołdon i Emilia Prajsnar – cymbałki, Krzysztof Sliwka – pianino, Antonina Ryńska – pianino, Helena Wysogląd – pianino, Nikol Padło – skrzypce. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice. Każdy uczestnik imprezy otrzymał od pani Dyrektor i Samorządu Uczniowskiego upominek – torebkę suszonych owoców.