STARS Rowerem do szkoły

Zapraszamy do udziału w Jesiennej Kinowej Kampanii Rowerowej do akcji przystąpiły 42 krakowskie szkoły biorące udział w STARS Rowerem do szkoły.

Zasady akcji:

Każde dziecko, które przyjedzie do szkoły na rowerze, hulajnodze, wrotkach, rolkach czy deskorolce w czasie trwania akcji otrzymuje punkt. Uczniowie z największą liczbą punktów (w skali Krakowa) otrzymają nagrody. Do akcji mogą się też włączyć nauczyciele i pracownicy szkół na tych samych zasadach. Podróże piesze, komunikacją zbiorową oraz samochodem NIE SĄ premiowane punktami.

Czas:

2 październik – 31 październik (4 tygodnie / 22 dni)

Nagrody:
Około 4000 biletów otwartych do kin dla najlepszych uczniów szkół podstawowych i  najlepszych nauczycieli.

Koordynator akcji: Joanna Mokrzycka, Katarzyna Janeczek