Moja pasja piłka nożna  – Patryk Zemełka uczeń klasy V

Piłkę nożną zacząłem trenować w wieku pięciu lat w Akademii Piłkarskiej Grębałowianka. Kolejne trzy lata doskonaliłem grę w Akademii Piłkarskiej Hutnik Kraków. Obecnie szkolę się w Miejskim Klubie Sportowym Puszcza Niepołomice. Przez te siedem lat udało mi się zdobyć kilka cennych dla mnie indywidualnych wyróżnień w postaci statuetek, dyplomów i medali. Na dzień dzisiejszy moim największym osiągnięciem jest powołanie na konsultację szkoleniową Kadry Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Gdy nie gram w piłkę, lubię jeździć na rowerze i skakać na trampolinie. Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest matematyka

Bieganie Moją Pasją – Bartosz Płaszewski

Bieganie stało się bez wątpienia pasją dla wielu osób. Można to zauważyć każdego dnia i o każdej
porze roku. Bieganie jest pasją Bartka i ważnym elementem Jego życia.
Gratulujemy SREBRNEGO MEDALU w sztafecie szwedzkiej – 04.10.2020 Mistrzostwa Województwa
Małopolskiego Dzieci Młodszych i Dzieci Starszych – BRAWO!
Gratulacje dla Pani Trener Marty Gui !
Życzymy sukcesów w pokonywaniu siebie i do zobaczenia na biegowej ścieżce.

Gimnastyka artystyczna – Natalia Krzyżak, kl. IV

Mam na imię Natalia i jestem gimnastyczką artystyczną. Zaczęłam trenować, gdy skończyłam 6 lat. Z treningu na trening gimnastyka artystyczna stawała się nie tylko wypełnieniem wolnego czasu, ale przede wszystkim moją pasją. Mimo, że doskonalenie moich umiejętności gimnastycznych jest ciężkie i niezwykle wyczerpujące, to jednak uwielbiam to robić. Na swoim koncie mam już kilka większych i mniejszych sukcesów. Wśród nich jest zajęcie 2 – ego miejsca w Turnieju Wiosny w Dobczycach, w którym brały udział zawodniczki z całej małopolski oraz zajęcie 3 – ego miejsca na Indywidualnych Mistrzostwach Krakowa. Każdy kolejny turniej jest dla mnie wyzwaniem, a każdy kolejny sukces daje mi niesamowitą satysfakcję i sprawia, że chce ich mieć więcej i więcej.

Astronomia – Mikołaj Markov klasa IV

Nazywam się Mikołaj chodzę do klasy 4 SP 140 i od dawna interesuję się astronomią. Jak miałem 5 lat zacząłem  uczęszczać na zajęcia do MOA w Niepołomicach. Od 3 lat chodzę też na zajęcia multimedialne w obserwatorium, gdzie uczymy się pracować na różnych programach komputerowych, robić zdjęcia i obrabiać je, oraz kręcić filmy. Najbardziej lubię robić kreskówki!! W tym roku nagraliśmy z kolegami i Panem  film instruktażowy do malowania światłem.

Hokej – Patryk Nowak klasa VI

Moją przygodę z hokejem zacząłem w wieku 7 lat. Od początku chciałem być bramkarzem . Treningi wymagają dużo dyscypliny i zaangażowania. Nie mam dużo czasu na zabawę i przyjemności, zwłaszcza w sezonie zimowym, ale osiągane sukcesy dają mi dużo satysfakcji. Interesują mnie różne zagadnienia dotyczące dziedzin sportu. Mam parę książek na ten temat. Moim największym sukcesem było zakwalifikowanie się z moją drużyną do turnieju finałowego mistrzostw Polski i zdobycie przeze mnie pucharu dla najlepszego bramkarza turnieju finałowego.