Konkurs na „Gaik wiosenny”

Szanowni Państwo, kochane przedszkolaki!

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, aby radośnie i kolorowo ją przywitać, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na „Gaik wiosenny”. Zadaniem przedszkolaków będzie wykonać pracę przestrzenną w postaci „Gaika wiosennego” – Drzewka przybranego kolorowymi ozdobami.

„GAIK WIOSENNY”

Cel konkursu:

• Kultywowanie tradycji ludowych związanych z okresem wiosennym
  • Rozbudzanie twórczości, poczucia estetyki i wyobraźni dzieci w wieku przedszkolnym
  • Rozwijanie umiejętności plastycznych i technicznych

Zasady konkursu:

1. Termin dostarczania prac: 18.03.2024r. do przedszkola, do wychowawców poszczególnych grup.
  2. Rozstrzygnięcie konkursu: 21.03.2024r.
  3. Uczestnicy: Konkurs skierowany jest do wszystkich PRZEDSZKOLAKÓW z Naszego przedszkola.
  4. Przedmiot konkursu: Praca przestrzenna w postaci „Gaika wiosennego”. Drzewko przybrane kolorowymi ozdobami.
  5. Maksymalna wysokość: 50 cm
  6. Metryczka: Każda praca powinna być opisana: imię i nazwisko dziecka – autora pracy, nazwa grupy przedszkolnej, do której dziecko uczęszcza. Uczestnik wykonuje maksymalnie jedną pracę konkursową.
  7. Kryteria oceny:
  • Zgodność z tematem
  • Wkład dziecka w wykonaną pracę
  • Pomysłowość i estetyka wykonanej pracy

Nagrody:

Nagrody i dyplomy przewidziane są dla: I, II, III miejsca w dwóch kategoriach wiekowych oraz drobne upominki dla każdego uczestnika.

Biorąc udział w konkursie wyrażają Państwo zgodę na fotografowanie prac oraz ich autorów, a także umieszczenie informacji na stronie internetowej przedszkola o wynikach konkursu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 🙂