Warsztaty świąteczne z Rodzicami

Boże Narodzenie w przedszkolu to magiczny czas dla dzieci. A tak w ogóle – to nie tylko w przedszkolu! Boże Narodzenie cieszy wielu, a także jest nieodłącznym elementem tradycji. Dla nas, dorosłych – rodziców oraz nauczycieli przedszkola – to doskonała okazja, aby wpleść w tę magię edukacyjne, ale także integracyjne elementy. W przedszkolu, święta stają się przestrzenią do nauki poprzez zabawę. I nie tylko – to także czas rozwijania kreatywności i budowania poczucia przynależności do grupy przedszkolnej. W tych wyjątkowych chwilach, mamy szansę stworzyć ciepłe, a także niezapomniane wspomnienia. Nasze warsztaty świąteczne odbyły się w każdej grupie przedszkolnej, a dzieci miały okazje wraz z rodzicami stworzyć przepiękne stroiki w formie wieńców, które oczywiście na pamiątkę zabrane zostały do domu.