15 grudnia 2023r. w Naszym przedszkolu odbyły się jasełka. Dzieci pod opieką swoich wychowawców przygotowały wspaniałe Bożonarodzeniowe występy. Tego dnia  sala gimnastyczna zamieniła się w pięknie udekorowaną scenę dla Naszych przedszkolaków. Na widowni pojawili się zaproszeni goście, P. Dyrektor Ewelina Sitarz, Pani Wicedyrektor Katarzyna Mroczek Połętek, radny Jan Pyż oraz reszta grona pedagogicznego. Mali aktorzy przebrani w piękne stroje,  oczarowali całą publiczność. Na występach nie zabrakło tradycyjnych kolęd, pastorałek, tańca oraz śpiewu. Taka aranżacja wprowadziła wszystkich zgromadzonych w prawdziwie świąteczny nastrój.

Ogromnie gratulujemy dzieciom, że tak wspaniale potrafiły wcielić się w wyznaczone role oraz przedstawiły swoje umiejętności wokalne i taneczne. Dziękujemy także Panią wychowawczyniom, pracownikom przedszkola  oraz rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie dzieci do występu.