Bal Andrzejkowy

30 listopada w Naszym przedszkolu odbył się bal Andrzejkowy. Andrzejki to stary ludowy zwyczaj, który przetrwał do dzisiaj. Jest to wspaniała zabawa, która dostarcza wielu przeżyć i emocji. To czas, w którym możemy spróbować wróżenia oraz sprawdzenia co przyniesie nam przyszłość. Nasze przedszkolaki również chciały zajrzeć w przyszłość i sprawdzić co je czeka. Każda z grup, w swoim gronie, wspólnie spędziła czas na zabawie, czarowaniu i wróżbach. Wszystkie Panie zabrały dzieci do świata magii i czarów. Dowiedzieliśmy się co nas czeka w niedalekiej przyszłości, jak i tej bardziej odległej. Było nawet czarowanie za pomocą prawdziwej czarodziejskiej kuli i różdżki oraz wróżenie za pomocą tuszu. Czy wróżby się spełnią? Pewne jest to, że Andrzejki przyniosły nam wiele radości, były okazją do wspólnej zabawy. Każdy z przedszkolaków miał okazję przyjść przebrany za swoją ulubioną postać i wziąć udział w zabawie tanecznej. Ten magiczny dzień wróżb i czarów bardzo spodobał się dzieciom!