Formularz zgłoszeniowy szkoły do udziału

W III edycji Projektu

“Powiedz NIE Depresji”

Dane dotyczące placówki szkolnej:

Dane dotyczące projektu:

Liczba klas:

W razie pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: zsp9krakow@o2.pl bądź pod numerem tel. 501 291 483

INFORMACJA ADMINISTRATORA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Po zapoznaniu się z Regulaminem oświadczam, że akceptuję zawarte w nim zasady uczestnictwa oraz poświadczam prawdziwość danych zawartych w formularzu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

· administratorem danych osobowych jest Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9 ul. Prawocheńskiego 7, 31-998 Kraków i Komisariat Policji VIII w Krakowie ul. Ujastek 1, 31-752 Kraków.

· dane osobowe przetwarzane będą w celu podjęcia współpracy z Organizatorami, w w tym stworzenia listy uczestników.

· podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest podjęcie współpracy z Organizatorami.

· dane osobowe będą przechowywane przez okres współpracy, a po rozwiązaniu umowy przez okres konieczny dla zabezpieczenia dochodzenia ewentualnych roszczeń oraz wymagań związanych z realizacją projektu, a także spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa, w sytuacji, w której przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie przepisów prawa, dane będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów obowiązujących.

· posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu

· ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

· udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich udostępnienia uniemożliwi lub utrudni podjęcie współpracy z Organizatorem